Worker MT787

• dobrá kvalita
    • zero

• Cena, kvalita

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

• Syn je s rukavicemi spokojený.
    • Trochu se zašpinila bílá barva od řídítek.

Rukavice jsme potřebovali, syn si je našel na internetu, zatím jsme spokojeni.

Protiskluzová dlaň
Zateplené rukavice
Kloubní protektory
Reflexní prvky

Motokrosové rukavice WORKER MT787 jsou moderní rukavice navrženy pro maximální pohodlí a stabilitu ruky během náročného motokrosového nebo enduro ježdění. Díky kombinaci kvalitních materiálů, výbornému ergonomickému zpracování a vysoké odolnosti patří motokrosové a enduro rukavice WORKER MT787 mezi často vyhledávaný ochranný doplněk.

Oblast dlaní je vyrobena ze syntetické zdvojené kůže, kritická a nejvíce namáhaná místa jsou opatřena speciální silikonovou výplní a dokonalé přizpůsobení rukavice na ruce zajišťuje obepínání zápěstí na suchý zip. Lycra panely mezi prsty pak zajišťují maximálně volný pohyb a libovolné roztažení mezi prsty.

Technický popis:

• motocrossové a enduro rukavice z kvalitních materiálů
  • oblast dlaní ze syntetické kůže se zdvojením
  • speciální kevlarové výztuhy (materiál používaný pro neprůstřelné vesty)
  • kritická místa vybavena silikonovou výplní
  • stahování na zápěstí na suchý zip
  • Lycra panely mezi prsty pro volnější pohyb a roztažení mezi prsty
  • velikostní tabulka: viz obrázky

• dobrá cena
    • dobrá kvalita
    • zero

• Cena, kvalita

• za tyto peníze nic lepšího neseženete
    • pohodlné
    • více barev
    • rychle se špiní všechny bílé části, zejména od gripů

Až na to špinění jsou to dobré rukavice za tyto peníze. Určitě doporučuji :)

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

• Syn je s rukavicemi spokojený.
    • Trochu se zašpinila bílá barva od řídítek.

Rukavice jsme potřebovali, syn si je našel na internetu, zatím jsme spokojeni.

velmi dobré rukavice

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

Rukavice jsem objednávala pro syna, pro občasné jízdy na motorce. Je mu 14 let.
    Rukavice byly v nízké cenové relaci, což pro mě byla první volba.Trefili jsme i velikost. Syn je dostal jako překvapení k svátku. Byli jsme spokojeni i s krátkou dodací lhůtou. Děkuji.

• , zakoupeno v Čtyřkolky Hombráč

• levné
    • kvalitní provedení

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

dobrý vzhed a cena . neodpovídají vám velikosti u různých druhů rukavic

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

Doporučuji dobrá cena za slušnou kvalitu.

• Výborná cena

Pěkné rukavice za dobrou cenu, snad něco vydrží