Lookwell Sniper

• skluzy na dlaních a další ochranné prvky, všude, kde je třeba
    • dají se nosit vpodstatě celoročně
    • člověk v nich má opravdu cit
    • dlouhé prsty
    • můj první pár se po 3 letech uplně rozpadl na dlaních a prstech - ta klokaní kůže bude chtít víc údržby (já v nich párkrát zmokl a nikdy je nevoskoval..)

Mám opravdu velké ruce a dlouhé prsty. Prošel jsem opravdu HODNĚ obchodů u nás i v Německu, než jsem na tyhle rukavice narazil a byly fakt jediné, které dobře padly a měly skluzy na dlaních, které jsem našel.

• , zakoupeno v MotoStar.cz

• rychlost dodání
  • , zakoupeno v Motovšem

Po necelém půlroce děravé - při běžném používání - cca jízda 2 - 3x týdně, barví

Použití
sportovní
Zapínání rukavic
suchý zip

Rukavice SPIDER jsou nástupcem legendárních rukavic Lookwell SNIPER, kombinují moderní design, maximální bezpečnostní prvky a komfort. Jsou tak skvělé jak pro sportovní, tak i cestovní využití.

• Motocyklové rukavice Lookwell SPIDER
  • Sportovní rukavice vyrobené z jemné, ale extrémně pevné klokaní kůže na dlani a vnitřní části prstů pro dokonalý cit a pohodlí.
  • Při minimální tloušťce materiálu poskytuje dobrou ochranu a hlavně tolik potřebný cit v rukou.
  • Kvalitní hovězí kůže 0,7 - 0,8mm
  • Klokanní kůže na dlani
  • Kevlarové a polymerové chrániče
  • Silikonový potah na dlani pro dokonalý grip s řidítkem
  • Polymerové TPU + SuperFabric výztuhy jsou na všech kloubech ruky.
  • Prodyšný textilní materiál Lycra mezi prsty.
  • Ergonomický střih
  • Pěnová výztuha na prstech
  • Nastavitelný řemínek zápěstí na suchý zip.
  • Chrániče člunkové kosti KNOX SPS na dlani.

• skluzy na dlaních a další ochranné prvky, všude, kde je třeba

• rychlost dodání

• Pekne

Velmi pohodlné rukavice.

• , zakoupeno v Motovšem

• mäkká klokania koža - veľmi pohodlné
    • oceňujem, že sú vysoké a dokážu prekryť rukáv bundy

Nejlepší rukavice.

Sedí

• , zakoupeno v Motoslužby Chrudim

• Nepoznal jsem lepsi proto opet tyhle rukavice

• Dobrý materiál